Vespa GTS 125 SUPER čierna

Vespa
GTS 125 SUPER ABS

farebné prevedenia

cena 5100 vrátane DPH

najsilnejšia Vespa všetkých čias

Dva v jednom. Vespa GTS a Vespa Super sa "zmiešali" do jedinečného štýlu: novej Vespa GTS Super 125. Jej elegancia, pohodlie a odolnosť sú poháňané motorom vybaveným elektronickým vstrekovaním paliva, ktoré prispieva k lepšej plynulosti jazdy.

Oceľový rám novej Vespa GTS Super 125 je "poškriabaný " na pravej strane vodorovnými drážkami, ktoré sú jasným odkazom na najštýlovejšie skútre Vespa minulosti. Športový charakter GTS je tak jasne viditeľný pri bočnom pohľade na skúter. Rovnaký účel bol dosiahnutý aj novými dvojfarebnými diskami kolies z ľahkých zliatin. V športovom duchu je aj prevednie zavesenia predného kolesa, ktoré dostalo výraznú červenú farbu. Predná maska ​​zdôrazňuje športové vlastnosti skútra použitím mriežky a chrómovaných doplnkov. Dokonca aj výraz okrúhleho svetlometu je "zamračený" vďaka použitiu čierneho rámu: vzhľad Vespa je teraz viac agresívny!

Nový chladiaci systém zabezpečuje nie len optimálny odvod tepla ale aj zníženie spotreby paliva.

Motor s elektronickým vstrekovaním paliva ponúka výrazne nižšie prevádzkové náklady nie len v dôsledku zníženia spotreby ale aj celkových nákladov na údržbu.

Nová Vespa GTS Super 125 je veľmi jednoduchá, obratná a temperamentná, motor má plynulejší chod vďaka elektronickému vstrekovaniu paliva, je tichší a zároveň šetrný k životnému prostrediu.

Online
Store

Viac info

Vespa
na tretiny

Viac info

Wide
Magazine

Viac info

Vespa
Primavera

Viac info

Created by Good Idea Studio | Kontakt | Ochrana osobných úadjov | ITALMOTO.SK